0 534 222 25 31
·
[email protected]
·
Pzt - Cum 09:00-18:30 / Cmt 10:00-16:30
Bursa, Avukat

Avukat Özge ATA

Hakkımda

Av. Özge ATA

Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesini 3,5 yılda üstün başarı belgeleriyle bitirip, Bursa Barosunda 5077 Sicil Numarası ile avukatlık faaliyetlerini sürdürmekteyim.

Sizlere en kaliteli hukuk ve danışmanlık hizmetlerini; tüm içtenlik ve ilgiyle verebilmek için sizleri büromuza beklemekteyiz.

Başlıca faaliyet alanlarımız;

Aile Hukuku, İş Hukuku, İdare ve Vergi Davaları, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul & Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukukudu

Basında Biz

Genç avukatların açılış heyecanı

Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, Avukat Özge Ata ve Avukat Ayşe Eren’in ortak bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılış törenine, Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun’un yanı sıra Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, DAĞDER Başkanvekili Aydın Özdemir, Eryılmaz Hukuk Bürosu sahipleri Murat Eryılmaz ve Mustafa Yavuz, BURYAD Genel Sekreteri Salih Çeker, Keles Sorgun Köyü Dernek Başkanı Muharrem Ulutaş, İşçi-Der Başkanı İsmail Doru, Mithatpaşa İlkokulu Müdürü Ayhan Bulut ve Güneyder Başkanı Cengiz Yıldırım ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

ALTUN’DAN TAVSİYE

Açılış kurdelesini Altun’la birlikte Bursa Barosu önceki dönem yönetim kurulu üyelerinden Avukat Murat Eryılmaz ile genç avukatların aileleri birlikte kesti. Açılış töreninde konuşan Başkan Altun iki genç avukata, “İçinize sinmeyen işi kabul etmeyin” tavsiyesinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Haber Kaynağı http://www.bursahayat.com.tr/haber/genc-avukatlarin-acilis-heyecani-228398.html

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ, ÖNERİLERİNİZİ, SORULARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN

Hemen Arayabilirsiniz : 0 534 222 25 31

  Pzt – Cum 09:00-18:30 / Cmt 10:00-16:30